Bugun...

"bozcaada-belediyesi" İLE İLGİLİ HABERLER

Bozcaada orman yangını!
Bozcaada Beylik Koyu sırtlarında 19.30 sularında yangın çıktı. Ormanlık alanda başlayan yangın 22.40 sularında büyük ölç..
Mürevi Konukevi yenilendi ve sezonu açtı
Bu sene mekânında gerçekleştirdiği yapısal yenilemenin ardından Bozcaada Mürevi Konukevi yeniden hizmete başladı. 3 odal..
Bozcaadalı turizmcilerden, 'rezervasyonsuz yola çıkmayın' uyarısı
Kuzey Ege’nin turizm cenneti Bozcaada ilçemizde 4 günlük Kurban Bayramı tatili öncesinde rezervasyon yoğunluğu yaşanıyor..
Hijyenin adadaki adresi: Çetinbey Sabunları
Yıllarca Bozcaada’da yaşayan, sosyal yaşamının içinde var olan Çetin Gülbay “Bozcaada Çetinbey Sabunları” markasını yara..
Bozcaada yolcularının Tekirdağ’daki uğrak noktası “Otantik”
10 senedir Tekirdağ’da hizmet veren ağaçlar altındaki “Otantik Kahvaltı Bahçesi”nin sıkı müdavimleri Bozcaada’ya doğru t..
İkinci feribot hizmete başladı
Sezon içerisinde Bozcaada-Geyikli hattında Gestaş’ın tek feribot ile çalışması uzun araç kuyruklarına sebep oluyordu. Bi..
Ufacık mekânda, kocaman lezzetler: Petit Cafe
Hüseyin Akarsu’nun uzun yıllarca esnaflık yaptığı merkezdeki ‘ufacık’ dükkân, Petit Cafe olarak ikinci sezonunu yaşıyor...
Patrik, Aya Paraskevi ayini için Bozcaada’ya geldi
Patrik I. Bartholomeos, yarın gerçekleşecek Aya Paraskevi Ayini (Ayazma Panayırı) için geldiği Bozcaada’da bugün kilised..
Bozcaada’da motorsiklet kazası: 1 kişi ağır yaralı
Bugün Bozcaada-Kumkuyu mevkiinde kullandığı motorsiklet ile kaza yapan Bozcaadalı Serdar Güner (Marangoz Serdar) ağır ya..
“Benim Bozcaadam” fotoğraf sergisi pazar günü gerçekleşecek
Nea Tenedos’ta yaşayan fotoğrafçı Maria Arhontopoulou yarın (26 Temmuz Pazar) “Benim Bozcaadam” isimli bir fotoğraf serg..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR

GESTAŞ'ın %25 zam yapmasını ve sonra da 5TL indirimini nasıl değerlendiriyorsunuz?


 YUKARI