Bugun...

"covid-19" İLE İLGİLİ HABERLER

Bozcaada’da dün 1, bugün 2 yeni vaka daha görüldü
Bozcaada'da dün 1, bugün ise 2 vaka daha görüldü. Koronavirüs testi pozitif çıkan 3 kişinin önceki günlerde görülen vaka..
Vaka sayısı artıyor, 2 kişi daha pozitif
Bozcaada'da son 5 günde görülen vaka sayısı 35'e yükseldi. Dünkü temaslılardan da 2 kişinin testinin daha pozitif olduğu..
Bozcaada'da 3,5 ayın ardından yeniden vaka görüldü
Edindiğimiz bilgilere göre iki farklı aileden birer kişide koronavirüs vakası tespit edildi. Filyasyon ekipleri çalışma ..
Ali Baba Meyhane yeniden “merhaba” dedi
Bozcaada’da 30 yılı aşkın süredir hizmet veren Ali Baba Meyhane, Covid-19 önlemlerinde alınan yeni kurallar çerçevesinde..
Bugün adada korona denetimi vardı
İçişleri Bakanlığı’nın 'Koronavirüs Denetimleri' kapsamında Bozcaada’da 19 Eylül tarihli Covid-19 denetimi yapıldı. Bozc..
Bozcaada’da iki şüpheli vaka görüldü
Bozcaada’da bugün iki işletmedeki iki kişi koronavirüs şüphesi ile Çanakkale’ye sevk edildi. Bu iki kişinin testlerinin ..
Salgının Bozcaada’daki kronolojisi
Bozcaada Mendirek Dergisi dün çıkan son sayısında Bozcaada’da 13 Mart – 15 Haziran tarihleri arasındaki 3 ayda alınan sa..
İşletmelere eğitimler verilmeye ve rehber kitapçıkların dağıtımı başlıyor
Koronavirüs (Covid-19) tehlikesini bertaraf etmek adına Bakanlıklarca açıklanan kuralların detayları eğitimlerle işletme..
Kalabalığın artmasıyla Bozcaada’da önlemler gevşedi
Salgın sebebiyle büyükşehirlerdeki şehirler arası yolculuk kısıtlamasının 1 Haziran tarihinde kaldırılmasından sonra Boz..
Bozcaada’da yeme-içme sektöründeki işletmeler açılmaya başladı
İçişleri Bakanlığı tarafından salgın tehlikesi sebebiyle 16 Mart tarihinde kapatılan ve birkaç gün önce açıklanan yeni g..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR

Adada zincir market açılması konusunda ne düşünüyorsunuz?


 YUKARI