Bugun...

"bozcaada" İLE İLGİLİ HABERLER

Kalinihta Otel; ferah odalar, özenli bir tasarım
Bozcaada Rum mahallesinde hizmet vermeye başlayan Kalinihta Otel, manzarası, yepyeni odaları, özenli mimarisi ve de fera..
Casa Mini; “Bir aile işletmesi”
Çayır mevkiinde bu sene ikinci senesi olan Casa Mini’ye konuk olduk ve hem Bozcaada, hem de Casa Mini hikâyelerini anlat..
Hayvan Hakları Federasyonu üyeleri Bozcaada’ya geliyor
Hayvan Hakları Federasyonu üyelerinin 21-22 Mayıs tarihlerinde Bozcaada’ya geleceği öğrenildi. Bu ziyaretle son zamanlar..
Deniz Kuvvetleri’nden Kaymakamlık’a ziyaret
Deniz Kuvvetleri Komutanlığının planlı tatbikatlarından olan Beyaz Fırtına – 18 kapsamında adamıza bir ziyaret gerçekleş..
Bozcaada Çiçek Fırın’ın leziz ekmekleri
Çiçek Fırın’ın ekmekleri her yıl olduğu gibi sezonla birlikte çeşitleniyor. 2004 yılından beri adada hizmet veren Çiçek ..
Belediye plaj temizliği yaptı
Bozcaada Belediyesi plajlarda temizlik yaptı. Turizm sezonu yoğunluğu başlamadan yapılan temizlikte Ayazma, Habbele, Sul..
Ali Baba sezonu ödülle açtı!
1994’ten beri Ayazma mevkiinde, 2004’ten beri de ada merkezindeki yerinde hizmet veren Ali Baba Restoran, genişlenen ve ..
Hazırlıklar tamam, maraton için geri sayım başladı
Bu yıl 8’incisi düzenlenecek Bozcaada Maratonu için hazırlıkların sonuna gelindi. Bu sene çocuklara da birçok etkinlik d..
Başkan Yılmaz maratonda gençler için koşacak
12 Mayıs’ta gerçekleşecek Bozcaada Maratonu’nda Başkan Hakan Can Yılmaz, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın gençlerine bağış t..
Bozcaada’nın ağır kaybı: Sanat Galerisi ve Itırlı Bahçe kapandı
Bozcaada'da sanatın kalbinin attığı mekân Bozcaada Sanat Galerisi ve Itırlı Bahçe, bu yıl fahiş oranda artan kira bedeli..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR

GESTAŞ'ın %25 zam yapmasını ve sonra da 5TL indirimini nasıl değerlendiriyorsunuz?


 YUKARI