Bugun...

"bozcaada" İLE İLGİLİ HABERLER

Sezon sonu yaklaştı, sefer sayısı azalıyor
Gestaş, 2-16 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak sefer tarifesinin duyurusunu yaptı. Yavaşlayan sezondan ötürü sefer..
Mehmet Yalçın: “Bozcaada şarabı elden gidiyor”
T24 sitesi yazarı, şarap uzmanı Mehmet Yalçın bugünkü yazısında Bozcaada’dan bahsetti. Ada şaraplarıyla ve bağcılığı ile..
“Çavuş, Karga ve Ada” belgeseli TRT’de
“Üzüm ve Karganın Hikâyesi” sloganıyla hazırlanan ve Bozcaada’da çekimleri yaklaşık iki yıl süren “Çavuş, Karga ve Ada” ..
Cafe Lisa’da Nazmi Özüçelik’in imza etkinliği
Günümüzde çeşitli dergilerde yazıları bulunan, resim ve fotoğraf çalışmalarını da sürdüren Nazmi Özüçelik Cafe Lisa’da k..
Pazartesi bir söyleşi, bir sergi adalıları bekliyor
5 Ağustos Pazartesi Haluk Şahin’in Kafa Kafe’deki buluşmasında “şiir” konusu ele alınırken, Zehra Talay’ın sergisi de Ta..
Cyclist’in son sayısının kapağında Bozcaada var
Bisiklet dergisi olan Cyclist Türkiye’nin son sayısının konuğu Bozcaada oldu. Dergide geniş yer verilen haberi hazırlaya..
On binlerce materyalin sergilendiği Bozcaada Müzesi 13 yaşında
2006 yılında Hakan Gürüney’in girişimleriyle ve dönemin kaymakamı Bilal Bozdemir’in destekleriyle açılan “Bozcaada Yerel..
2020 model Bozcaadaspor hazır!
2018-2019 sezonunda şampiyon olan, ardından Çanakkale Dardanelspor’u eleyerek BAL’a yükselen Bozcaadaspor yeni oyuncular..
Sosyal medyadan yazdığı mesaj bir köpeğin hayatını değiştirdi
Yazar-senarist Eyüphan Erkul’un Bozcaada dönüşünde Geyikli Otogarı’nda gördüğü Golden cinsi köpeğe ait sosyal medya hesa..
Kahve yazarı Cenk Girginol Bozcaada’da!
Gastronomi yazarı, kahve eğitmeni ve Okan Üniversitesi Gastronomi Bölümü Öğretim Görevlisi Cenk Girginol, “Madam’ın Kahv..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR

GESTAŞ'ın %25 zam yapmasını ve sonra da 5TL indirimini nasıl değerlendiriyorsunuz?


 YUKARI