Bugun...


bozcaada

Son Dakika! İyi Parti Bozcaada adayını açıkladı!
31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimler için Bozcaada'da belediye başkanı adayını açıklayan ilk parti İyi Parti İlçe Başkanlığı oldu. Bozcaada Haber'e yapılan yazılı açıklamada, İyi Parti'nin Bozcaada Belediye Başkan adayı adada İyi Parti’nin kurucusu Cevdet Çebi’nin olduğu belirtildi.

Son Dakika! İyi Parti Bozcaada adayını açıkladı!
+ -

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için Bozcaada'da faal olan İyi Parti (İYİP), Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ve Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) belediye başkanı adaylarını belirlemek için yoğun bir tempo içerisinde. Belediye başkanı adayını belirleyen ilk parti ise geçen yıl Cevdet Çebi'nin kurduğu İyi Parti Bozcaada İlçe Başkanlığı oldu.

CHP'de ve AKP'de aday adayları arasında kıyasıya yarış sürerken, İyi Parti Bozcaada İlçe Başkanlığı belediye başkanı adayını belirleyen ilk siyasi parti oldu. İyi Parti'den ilk olarak Bozcaada Haber'e yapılan açıklamada, yerel seçimlerde adaylarının partinin Bozcaada'daki kurucusu Cevdet Çebi’nin olduğu belirtildi.

İŞTE İYİ PARTİ'NİN İLK OLARAK BOZCAADA HABER'E YAPTIĞI YAZILI AÇIKLAMA:

Bozcaada halkımıza duyuru ;

İyi Parti Bozcaada İlçe Teşkilatı olarak kurulduğumuz günden bu yana sevdalısı olduğumuz yurdumuza ve güzel yurdumuzun güzide ilçesi Bozcaadamıza hizmet etmek adına tüm ilçe yönetimi ve üyelerimiz ile büyük bir özveri, umut ve cesaret ile çalışıyoruz.

Bozcaada‘nın geleceğinde çağdaş belediyecilik, eşit hizmet, sürdürülebilir turizm, dışarıya bağımsız ulaşım, sosyal ve ekonomik aktiflik ile on iki ay yaşayan bir cennetin inşası için, gerek ada sakinlerinin, gerek misafirlerimizin her türlü ihtiyacını karşılayacak, doğa ile uyumlu bir gelişim sürecini yönetmek için, Bozcaadamızın geleciğinde söz sahibi ve Bozcaada halkının hizmetkarı olmaya talibiz.

Bu amaç ile 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde, partimizin kırmızı çizgileri olan, Cumhuriyet değerlerine bağlı, Atatürk ilke ve inkilaplarının yolunda, laik, sağ, sol, din, dil, ırk ayrımı gözetmeyen, herkesin adayı olacak bir isim ile bu yarışta olduğumuzu ilan ederiz.

İyi Parti Bozcaada İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyelerimizin oy birliği ile kurucu ilçe başkanımız Sn. Cevdet ÇEBİ’nin, Bozcaada Belediye Başkan Adaylığı ‘nın hayırlı olmasını diler, teşkilat olarak tüm emek, gayret ve desteğimizle birlikte çalışacağımız Sn. Cevdet ÇEBİ’ye adaylık sürecinde başarılar dileriz.
Kısa zaman içerisinde herkesin sevip saydığı, donanımlı adaylardan oluşan meclis üyesi listemizi de kamuoyu ile paylaşacağız.

Saygılarımızla

İYİ PARTİ BOZCAADA İLÇE BAŞKANLIĞI
Bu haber 3745 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

bozcaada   bozcaada   bozcaada
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
SON HABER YORUMLARI
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR HABERLER
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 YUKARI