Bugun...


bozcaada

Mali Müşavir Hergünlü'den yılbaşı mesajı
Yaklaşık 40 yıldır sık sık ziyaret ettiği Bozcaada'ya yerleşen ve adada ofis açan Mali Müşavir Cengiz Hergünlü, tüm ada halkının yeni yılını kutluyor. Hergünlü Bozcaada Haber'e gönderdiği yazılı mesajında "Bozcaadalılar için sağlıklı, huzurlu ve bereketli bir yıl diliyorum. 2019'un Bozcaada'ya daha iyi geleceğini ümit ediyorum." dedi.

Mali Müşavir Hergünlü'den yılbaşı mesajı
+ -

Yaklaşık 40 yıldır sık sık sevdalısı olduğu Bozcaada'ya gelen ve nihayetinde adada yaşamaya başlayan Mali Müşavir Cengiz Hergünlü, Bozcaada Haber sitesi üzerinden yılbaşı  mesajı yayınladı. Baytur'daki evinde yaşayan ve ofisini de aynı yerde açan Hergünlü, ""Bozcaadalılar için sağlıklı, huzurlu ve bereketli bir yıl diliyorum.  2019'un Bozcaada'ya daha iyi geleceğini ümit ediyorum." dedi.

 

CENGİZ HERGÜNLÜ KİMDİR?

Cengiz HERGÜNLÜ,1985 yılında Gazi Üniversitesi İşletme-Muhasebe bölümünü bitirdikten sonra,  özel sektörde uzun yıllar Muhasebe ve Mali İşler Müdürlüğü yapmıştır.İşletmeler için elzem bilgi ihtiyacı doğuran İç Denetim  ve  Bütçeleme  gibi benzeri konularda da görevler üstlenmiştir.Aynı zamanda Bağımsız Denetçi yetki belgesi sahibidir.
Hergünlü Serbest Muhasebecilik Mali Müşavirlik ve Denetim Limited Şirketi  11 Şubat 2001 tarihinde Cengiz HERGÜNLÜ tarafından Avcılar/İstanbul’da bir şahıs firması olarak kurulmuştur.

Alışılagelmiş, yasaların uygulanmasını zorunlu kıldığı muhasebesel iş ve işlemlerin yanı sıra, İşletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda,firma yöneticilerine yön verecek danışmanlık hizmetleri de verilmektedir.

Bu bağlamda İşletme kayıtlarının doğru ve düzgün oluşturulması yanında, sonuç içeren ilgili kayıtların yorumlanması ve analizi, vergileme, bütçeleme ve planlama;İşletme yatırımlarında karar alıcı raporların oluşturulması ve işletmelerin olası risklere karşı korunmasını sağlayacak mali iç denetim sisteminin kurulması çalışmaları ile başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

Cumhuriyet Mahallesi, 182 Evler - Mercan Sokak 

No: 3/1 (Baytur Evleri) Çanakkale/Bozcaada

0286 697 87 97

0532 787 32 85

www.hergunlu.com

-Bu bir reklam haberdir-




Bu haber 1190 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ



FACEBOOK YORUM
Yorum

bozcaada   bozcaada   bozcaada
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
SON HABER YORUMLARI
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR HABERLER
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 YUKARI