Bugun...


bozcaada

Süleyman Güner’in radyoda konuğu Mustafa Dermanlı’ydı
Bozcaadalı Süleyman Güner’in hazırlayıp sunduğu radyo programı “Bozca Adamdan Sesler” programının bu haftaki konuğu Bozcaada Haber ve Mendirek dergisi editörü Mustafa Dermanlı idi.

Süleyman Güner’in radyoda konuğu Mustafa Dermanlı’ydı
+ -

İnternetten yayın yapan Radyo Gedik’te bugün bolca Bozcaada muhabbeti vardı. Doğma büyüme Bozcaadalı olan Süleyman Güner, “Bozca Adamdan Sesler” programında Mustafa Dermanlı’yı ağırladı. Bozcaada Haber ve Mendirek dergisi editörü olan Dermanlı adadaki yayıncılık hikâyesini, adayla tanıştığı zamanları ve adaya gerçekleştirdiği projeleri anlattı.

Dermanlı tarafından geçen hafta altıncı bölümü yayınlanan Ada İnsanları belgesellerinde Esma Boruzan’ın anlattıklarından çok etkilenen programın yapımcısı Süleyman Güner, “Sümerbank Kapandı” isimli öyküyü kaleme aldığını belirterek programın başında bu dokunaklı öyküyü dinleyicilerle paylaştı.

Adadan, Çanakkale’den hatta yurt dışından bile mesajların atıldığı programa ilgi yoğun oldu. Adalı birçok ismi de anan Güner ve Dermanlı, programın sonunda daha sonra başka bir program daha yapıp yarım kalan konuları da konuşmak çin sözleştiler.

Programın tüm kaydını BURAYI tıklayarak dinleyebilirsiniz.

 
Bu haber 738 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

bozcaada   bozcaada   bozcaada
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
SON HABER YORUMLARI
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR HABERLER
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 YUKARI