Bugun...


bozcaada

Bozcaada’daki birçok işletme 23 Haziran’da İstanbullu müşteri kabul etmeyecek
İstanbul’da seçimlerinin 23 Haziran’da yenilenmesi kararının ardından Bozcaada’daki işletmeler seçmenlerin oy kullanmasını teşvik için 23 Haziran’da İstanbul’dan müşteri kabul etmeyeceklerini açıkladılar. Ayrıca Belediye, o tarihe denk gelen Yerel Tatlar Festivali’nin de ertelendiğini belirtti.

Bozcaada’daki birçok işletme 23 Haziran’da İstanbullu müşteri kabul etmeyecek
+ -

Bozcaada’daki işletmelerden örnek bir davranış! 23 Haziran’da yenilenecek İstanbul seçimlerinden ötürü Bozcaada’daki işletmelerin birçoğu İstanbul’dan gelecek misafirleri kabul edemeyeceklerini açıklıyorlar. “Önce oy, sonra tatil” diyen işletmeler o tarihe yapılmış olan rezervasyonlar varsa müşterilerin herhangi bir kaybı olmadan yatırılan kaporaların iade edileceğini açıklıyorlar.   

Ayrıca öğle saatlerinde Bozcaada Belediyesi ve Bozcaada Turizm İşletmeleri Derneği (BOZTİD) İstanbul’da yenilenecek seçimlerin tarihine denk gelen Yerel Tatlar Festivali’nin bir hafta sonrasına ertelendiğini açıkladılar. Festivalin ertelendiğine dair Bozcaada Belediyesi’nce yapılan açıklamada, “BOZTİD Tarafından düzenlenen, Belediye Başkanlığımız tarafından desteklenen ve bu sene 22-23 Haziran tarihlerinde yapılması planlanan BOZCAADA YEREL TATLAR FESTİVALİ; 29-30 HAZİRAN 2019 TARİHİNE ERTELENMİŞTİR. İstanbullu dostlarımızın kendi yerel yöneticilerini seçme konusunda büyük bir hassasiyet göstereceklerine, bu demokratik haklarını kullanarak oylarına ve sandıklara sahip çıkacaklarına olan inancımız tamdır. 23 Haziran hafta sonu hariç, tüm Bozcaada sizleri hasretle kucaklamak ve kendinizi evinizde hissedecek kadar misafirperverlikle karşılamak için sabırsızlanıyor” denildi.

İŞTE 23 HAZİRAN’DA İSTANBUL’DAN MİSAFİR KABUL EDEMEYECEKLERİNİ AÇIKLAYAN İŞLETMELERİN BİR KISMI:

 

 
Bu haber 2696 defa okunmuştur.

YORUMLAR
4 Yorum

Cemil
10-06-2019 15:24:00

Çok güzel bir davranış.rnKampanyaya katılan tüm işletmelere teşekkürler.

Serkan İlik
08-05-2019 02:21:00

Senem Çelik, haberimize koca puntolarla "Bozcaada’daki birçok işletme 23 Haziran’da İstanbullu müşteri kabul etmeyecek" diye başlık attık. Haber içinde de görsellerde de göreceğiniz üzere birçok işletmeden bahsediliyor ki bunlar sadece haberde yer verebildğimiz işletmeler. Bu yüzden "birçok" diye belirttik. İsteyen işletmesini açık tutar, isteyen tutmaz. Size de karışan yok.

Senem çelik
07-05-2019 21:41:00

Baskalarininadına konuşmayın karar vermeyin

Senem çelik
07-05-2019 21:36:00

Birgün gazetesinin haberine göre bozcaada nasıl kapalı olur. Adaya gelmek isteyen gelir gelmek istemeyen o tarihte gelmez zaten .yanlış manşetlere haber yapmayin lutfen

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

bozcaada   bozcaada   bozcaada
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
SON HABER YORUMLARI
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR HABERLER
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 YUKARI