Bugun...


bozcaada

İyi Parti Bozcaada İlçe Başkanlığı'ndan İmamoğlu'na bağış desteği
İyi Parti Bozcaada İlçe Başkanı Şafak Güler, 23 Haziran tarihinde tekrarlanacak İstanbul seçiminde CHP'nin adayı olan Ekrem İmamoğlu için başlatılan bağış kampanyasına destek olacaklarını açıkladı.

İyi Parti Bozcaada İlçe Başkanlığı'ndan İmamoğlu'na bağış desteği
+ -

Güler, "İYİ Parti Bozcaada İlçe Teşkilatı olarak az çok demeden üyelerimizin yardımı ile toplayacağımız tutarı Cumhuriyet Halk Partisi hesaplarına aktarmaktan onur ve gurur duyacağız. " dedi.

Güler, İmamoğlu'na destek olmak isteyen Bozcaada'daki İyi Partili seçmenlerin ilçe başkanlığı ile ya da kendisi ile iletişime geçebileceğini de ekledi.

İşte İYİP Bozcaada İlçe Başkanı Güler'in  Bozcaada Haber'e yaptığı açıklama:

6 Mayıs tarihinde YSK'nın almış olduğu usülsüz karar, Türk demokrasi tarihine kara harfler ile yazılacaktır.
 Seçimi kazanmış olan sayın Ekrem İmamoğlu'nun mazbatasının iptali, seçmeni ve seçileni hiçe sayarak seçimi yenilemek istenmesi, İstanbul'u ve Türkiye'yi bir rant gören iktidarın, o rantı bırakmamak adına hukuk ve demokrasiyi çiğnemesi, bugün kuvvetler ayrılığının önemini tecrübe ile gözler önüne seriyor.

"İKTİDAR İTİBARI KAYBEDECEK"

Biz gercek demokrasinin inşaa edileceği günlerin yakın olduğuna inanıyor ve onun için çabalıyoruz. 

Gerilimin olmadığı, insanların birbirini dinlediği, anladığı, birlik ve beraberlik ile uzlaşmacı bir dilin hakim olduğu Türkiye'nin artık çok yakın olduğu inancı ile sandığa güveniyoruz 23 Haziran'da İstanbul secmeninin hassasiyetini sandığa yansıtacağını biliyoruz. İktidar belediyeleri kaybetmişti, artık bu süreçten sonra itibarını kaybedecektir. 

Bu seçimlere parti ve adaylar seçim yardımı olmadan girecekler. Takdir edersiniz ki bu iktidar adayı için problem olmayacak ancak Ekrem İmamoğlu için zorlayıcı bir süreç olacaktır..

İşte bu yüzden :
İYİ Parti Bozcaada İlçe Teşkilatı olarak az çok demeden üyelerimizin yardımı ile toplayacağımız tutarı Cumhuriyet Halk Partisi hesaplarına aktarmaktan onur ve gurur duyacağız. 

Demokrasiye inanan teşkilatım adına
Saygılarımla 
İYİ Parti Bozcaada İlçe Başkanı 
Şafak Güler

 

 
Bu haber 1181 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

bozcaada   bozcaada   bozcaada
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
SON HABER YORUMLARI
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR HABERLER
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 YUKARI