featured

Bozcaada Akaryakıtsız Kaldı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Bozcaada’da tek akaryakıt istasyonunun el değiştirmesi nedeniyle 16 Ocak’tan bu yana adada akaryakıt hizmeti verilemiyor. Araçlarında akaryakıt kalmayan kimi adalılar feribotla ana karaya geçerek depolarını doldururken, birçok otomobil, traktör, iş makinası ise kontak kapatmak zorunda kaldı.

Bozcaada’da tek akaryakıt istasyonunun el değiştirmesi nedeniyle 16 Ocak’tan bu yana adada akaryakıt hizmeti verilemiyor. Araçlarında akaryakıt kalmayan kimi adalılar feribotla ana karaya geçerek depolarını doldururken, birçok otomobil, traktör, iş makinası ise kontak kapatmak zorunda kaldı.Bozcaada’da tek olan akaryakıt istasyonunun işletmesi el değiştirdi.  Bozcaada Belediyesi ise kısa mesaj yolu ile, işletmenin devir işlemleri nedeniyle 16-17 Ocak tarihinde 2 gün boyunca hizmet veremeyeceğini duyurdu. Ancak aradan geçen 9 güne rağmen adanın tek akaryakıt istasyonu hizmete başlamadı.

Araçlarında yakıt kalmayan bazı adalılar ise feribotla Geyikli’ye geçerek depolarını doldururken, feribotla karşıya geçemeyen otomobil sahipleri, bağlarda-inşaatlarda çalışan birçok iş makinası ise kontak kapatmak zorunda kaldı.


Bozcaada Akaryakıtsız Kaldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Bozcaada Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Reklam