featured

Bozcaada’da Bu Yılbaşı Yoğunluk Var

Bozcaada, havaların da yazdan kalma güneşli olması ile birlikte yılbaşı tatilini geçirmek isteyenlerin adresi oldu. Az sayıda açık olan işletmelerde doluluk seviyesi arttı.

İstanbul’a yakın olması ile birlikte havaların güzel olmasını fırsat bilen tatilciler, şehir hayatından uzak, sakin ve romantik bir yılbaşı tatili için hafta sonundan itibaren Bozcaada‘da açık olan konaklama tesislerini doldurdu.Adada kış boyu açık olan çok az sayıda işletme bulunurken, havaların da ısınması ile birlikte tatilcilerden gelen telefonların ardından fiziki şartları müsait olan birçok işletme de  yılbaşını adada geçirmek isteyenler için kapılarını tekrardan hizmete açtı.

Hizmete açık olan restoranlar, meyhaneler ve barlarda adalılar ve tatilciler işletmelerin düzenlediği yılbaşı programı ile yeni yılı karşılayacaklar.Öte yandan Cuma akşamından itibaren yeni yıl tatilini adada geçiren tatilciler gündüz adanın bomboş sokaklarında, koylarında ve akşam gün batımında vakit geçirirken akşamları ise şömine başında ada şaraplarının ve mezelerinin tadına vardı.

Bozcaada’da Bu Yılbaşı Yoğunluk Var
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Bozcaada Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Reklam