featured

Çiçek Pastanesi Tahir Usta’dan Bozcaadaspor’a Destek

Bozcaada’nın öne çıkan marka işletmelerinden Çiçek Pastanesi Tahir Usta’nın Vasil isimli şubesi, Bozcaadasporlu futbolcuların kışlık montlarına sponsor oldu.

Gökçen, Şermin ve Cemil Günday’ın işletmeciliğini yaptıkları Çiçek Pastanesi Tahir Usta ile Vasil Coffee Bakery işletmeleri Bozcaadaspor’un bu seneki montlarına sponsor oldu.

Bozcaadaspor Kulubü Başkanı Osman Ataol, ofisinde Bozcaadaspor yönetiminden Ümit Kahyaoğlu ile birlikte Çiçek Pastanesi Tahir Usta ve Vasil Coffee Bakery’nin işletmecisi Cemil Günday’ı ağırladı.Çekilen hatıra fotoğrafının ardından Bozcaada Haber’e konuşan Bozcaadaspor Kulübü Başkanı Ataol, “Babadan oğula Çiçek Pastanesi Tahir Usta ailesi, en başından bu yana kulübümüzün her zaman yanında ve destekçisi oldu. Sağ olsunlar ne zaman kapılarını çalsak hiçbir zaman elimiz boş dönmedik. Buradan yeniden sevgili dostumuz Tahir Günday’a rahmet diliyorum, Çiçek Tahir ailesine de destekleri için teşekkür ediyor, işlerinde başarılar diliyorum” dedi.Çiçek Pastanesi Tahir Usta’dan Bozcaadaspor’a Destek
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Bozcaada Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Reklam