featured

Bozcaada Kitap Fuarı 12. Yılında Kitapseverlerle Buluşuyor

Türkiye’nin en büyük kitap fuarlarından biri olan Bozcaada Kitap Fuarı, 12. yılını  kurdele töreniyle kutladı. Fuar, her yıl birçok yazar ve sanatçıyı konuk ederek kitapseverlerin ilgisini çekmeye devam ediyor.

Açılışa Önemli İsimler Katıldı

Açılış törenine Bozcaada Kaymakamı Mehmet Halit Haydaroğlu, Bozcaada Belediye Başkanı Yahya Göztepe, tatil için adada bulunan Çanakkale Belediye Başkanı Muharrem Erkek ve İlçe Emniyet Müdürü Bahaddin Pesen katıldı. Açılış töreninde, fuarın 12 yıllık başarısı ve kitap sevgisi üzerine konuşmalar yapıldı. 

50 Bin Çeşit Kitap ve Özel İndirimler

15 Eylül’e kadar kitapseverlerin ziyaretine açık olacak fuarda, bu yıl 50 bin çeşit kitap bulunuyor. Fuarda, seçili kitaplar için özel bir kampanya da düzenleniyor. Kampanya kapsamında, kredi kartı ile yapılan alımlarda yüzde 30, nakit alımlarda ise yüzde 50 indirim uygulanıyor.Teşekkür Mesajı

Bozcaada Kitap Fuarı’nı düzenleyen Murat Deniz, açılışa katılan ve destek veren herkese teşekkür ederek, “Açılış için vakit ayırıp gelen kaymakamımız Mehmet Halit Bey’e, Belediye Başkanımız Sayın Yahya Göztepe’ye, Çanakkale Belediye Başkanımız Sayın Muharrem Erkek’e ve İlçe Emniyet Amirimiz Bahaddin Pesen’e ve ada halkımıza çok teşekkür ederiz” dedi.

Kitapseverleri Bekliyoruz

Bozcaada Kitap Fuarı, her yıl olduğu gibi bu yıl da geniş kitap yelpazesi ve cazip indirimleriyle kitapseverleri ağırlamaya devam ediyor. Tüm kitapseverler, 15 Eylül’e kadar devam edecek olan bu kültürel şölene davetlidir.

Bozcaada Kitap Fuarı 12. Yılında Kitapseverlerle Buluşuyor
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Bozcaada Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Reklam