featured

Bozcaada’da Ezan Sesini Duyanlar Mest Oluyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Bozcaadalılar son günlerde minareden yükselen ve dinleyenleri mest eden ezanın kim tarafından okunduğunu merak ediyordu. Bozcaada Haber, İstanbul’da ezan okuma yarışmasında ikinci olan ve kısa bir süre sonra Çanakkale’de yapılacak yarışmada Bozcaada’yı temsil edecek adamızın yeni müezzinini Enes Yılmaz ile buluştu.

Bozcaadalılar son günlerde minareden yükselen ve dinleyenleri mest eden ezanın kim tarafından okuduğunu merak ediyor. Birçok adalı yurttaş da Bozcaada Haber’e ezanı bu kadar güzel okuyan ve dinleyenleri mest eden müezzini soruyor. Geçen 4 Mart tarihinde Bozcaada’da göreve başlayan Alaybey Camii müezzini Enes Yılmaz,  İstanbul Maltepe Anadolu İhtisas Merkezi’nde eğitim almış, kursiyerler arası ezan yarışmasında  da İstanbul ikincisi olmuş. Bozcaada’ya tayin olan 25 yaşındaki  müezzin Enes Yılmaz, yakında Çanakkale’de Türkiye Diyanet Vakfı Din Görevlileri Ezan Yarışması’nda Bozcaada’yı temsil edecek. 


 

 

Bozcaada Haber olarak adamızın yeni müezzini Enes hocaya adamızdaki görevinde başarılar diliyoruz. Ayrıca Bozcaada Haber için bu güzel videoyu hazırlayan Deniz Ermiş arkadaşımıza da teşekkür ediyoruz.

Bozcaada’da Ezan Sesini Duyanlar Mest Oluyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Bozcaada Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Reklam