featured

CHP’de Yahya Göztepe Resmen Başkan Adayı

CHP’den tek aday olarak Bozcaada Belediye Başkan aday adayı olan Yahya Göztepe’nin adaylığı bugün genel merkezde yapılan parti meclisi toplantısı sonrası onaylandı. CHP, 31 Mart’taki belediye başkanlığı yarışına Yahya Göztepe ile girecek.

Cumhuriyet Halk Partisi’nde Yahya Göztepe’nin adaylığı resmiyet kazandı. Bilindiği üzere partiye tek aday adayı olarak Göztepe başvurmuş, karşısına aday çıkmamıştı. 8 Aralık Cuma günü Çanakkale’de milletvekili Zeynel Emre ve heyetine projelerini anlatan Yahya Göztepe’nin adaylığının resmiyet kazanması an meseleydi.Bugün 4’ü büyükşehir, 6’sı il olmak üzere 227 belediye başkan adayı CHP tarafından açıklandı. Bunlar arasında Yahya Göztepe de var.CHP Bozcaada İlçe Başkanlığı’ndan akşam saatlerinde gönderilen basın bülteninde Yahya Göztepe’nin adaylığının kesinleştiği duyuruldu. Bültende, Yahya Göztepe’nin ocak ayında başlayacak seçim kampanyasında 90 gün boyunca seçmen ile buluşarak, projelerini ve planlarını paylaşacağı açıklandı.

Serkan İlik ve Mustafa Dermanlı dün akşam (13 Aralık) Bozcaada TV’de yaptıkları yayında birkaç gün içinde Yahya Göztepe’nin adaylığının resmiyet kazanacağını dile getirmişlerdi. Dermanlı, Genel Başkan Özgür Özel’in de birkaç gün önce dile getirdiği “tek adaylı yerlerde beklemeyeceğiz ve adayımızı ilan edeceğiz” açıklamasını ekrana taşımıştı.

CHP’de Yahya Göztepe Resmen Başkan Adayı
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Bozcaada Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Reklam