featured

İyi Parti’nin Meclis Üyesi Adayları Belli Oldu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Belediye Başkan Adayı olarak Cevdet Çebi’nin yarışacağı İyi Parti’de meclis üyesi adayları da belli oldu. Daha önce ismi kontenjan adayı olarak geçen Burcu Erbatur ilk sırada yer alırken, İlknur Işın ise kontenjan adayı olarak belirlendi.

İyi Parti Bozcaada’da meclis üyesi adayları belli oldu. Belediye başkanlığı yarışını Cevdet Çebi ile yapacak partinin meclisinde Burcu Erbatur, Nuri Bursalıoğlu ve Halil İbrahim Acar ilk üç sırada kendilerine yer bulurken, İlknur Işın ise kontenjan adayı olarak açıklandı.

İlçe Seçim Kurulu’nun Bozcaada’da 8 ila 9 arasında netleştiremediği meclis üyesi sayısı sebebiyle İyi Parti 9 kişilik liste hazırladı. Parti ayrıca bir de kontenjan adayı belirledi.Meclis üyeleri ile ilgili Bozcaada Haber’e açıklama yapan ve “Gelin, bu yolda hep birlikte yürüyelim” diyen partinin belediye başkan adayı Cevdet Çebi, “Bozcaada’nın geleceği için el ele, güçlü bir adım atıyoruz! Meclis adaylarımız, adanın kendi dokusundan birer parça; yaşayanı, iş yeri sahibi, turizmci, esnaf ve emeklilerimizden oluşuyor. Gerçek Bozcaada sevdalıları olarak, adanın dilinden anlayan, sorunlarını bilen ve ihtiyaçlarını gözeten bir ekip ile yola çıkıyoruz. Bozcaada için, Bozcaada’nın sesi olacak bu değerli adaylarımızla, adanın yarınlarını bugünden şekillendirmeye, sorunlarına kalıcı çözümler üretmeye ve Bozcaada’nın doğal, kültürel ve sosyal değerlerini koruyup kollamaya adayız. Unutmayın, güçlü bir Bozcaada için, her bir oy çok değerli. Gelin, bu yolda hep birlikte yürüyelim ve Bozcaada’yı hak ettiği parlak geleceğe taşıyalım!” dedi.

Bozcaada’da, Cumhuriyet Halk Partisi’nden sonra İyi Parti meclis üyelerini açıklayan ikinci parti oldu. Türkiye İşçi Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi ile Adalet ve Kalkınma Partisi ise henüz meclis üyesi adaylarını açıklamadı.


İşte İyi Parti’nin meclis üyesi adayları:

İyi Parti’nin Meclis Üyesi Adayları Belli Oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Bozcaada Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Reklam