featured

MHP’li Samet Turhal Bozcaada TV’de Canlı Yayındaydı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Bozcaada TV’de yayınlanan ve ilgiyle izlenen “Bozcaada’da Siyaset” programında belediye başkanları konuk olarak alınmaya başlandı. İlk konuk MHP’li Samet Turhal’dı. Turhal hem projelerini anlattı, hem de soruları yanıtladı.

Youtube üzerinden yayın yapan Bozcaada TV’nin ekim ayından bu yana ilgiyle takip edilen programı “Bozcaada’da Siyaset”in 16’ıncı programının konuğu Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Samet Turhal’dı.Tüm belediye başkan adaylarına projelerini, adanın sorunlarını ve neden belediye başkan adayı olduklarını anlatma fırsatı veren programın ilk kısmı sonrasında, ikinci kısımda hem izleyici yorumları ekrana veriliyor, hem de izleyicilerin ve programın sunucuları Serkan İlik ile Mustafa Dermanlı’nın sorularına yanıt aranıyor.

MHP’li Samet Turhal’ın konuk alındığı ve yaklaşık iki saat süren programda Pet Kampüs Otel, Bozcaada Aşevi, Sosyal Konut gibi projelerinin detaylarını açıklayan Turhal ayrıca adada durumu müsait olmayan emeklilere de her ay 5.000 TL yardım yapılacağını açıkladı. Belediye personeline de ek ödeme olarak her ay 10.000 TL destek ödemesi verileceğini dile getiren MHP’li Turhal evlenen adalı çiftlere de 30.000 TL düğün hediyenin belediye olarak verileceğini belirtti.


Bozcaada’nın üstyapı işlerini de sürdüren Samet Turhal’a Serkan İlik, yolların sorunlu olduğu ve şikâyetler aldıklarını belirtmesi üzerine Turhal, kendilerine ulaşan bir şikâyet olmadığını, dilendiği takdirde tüm adayı sokak sokak gezmeye hazır olduklarını dile getirdi.

MHP’li Samet Turhal Bozcaada TV’de Canlı Yayındaydı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Bozcaada Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Reklam