featured

MSR Danışmanlık Hatırlatıyor: Bu Belge İçin Adaya Geliyoruz

Bugüne dek 180 işletmeye Sürdürülebilir Turizm Belgesi danışmanlığı veren MSR Danışmanlık firması Bozcaada’daki konaklama işletmeleriyle de çalışmak istiyor. 31 Aralık’a kadar alınması zorunlu bu belge bu belge nedir, nasıl alınır, firma hangi bölgelerde faaliyet göstermektedir?

Turizm Bakanlığı tarafından 31 Aralık 2023 tarihine kadar konaklama tesislerinin almasını zorunlu kıldığı Sürdürülebilir Turizm Belgesi için MSR Danışmanlık Bozcaada’ya bir ziyaret gerçekleştirecek. Firma yetkilisi Bülent Bey ile hem bu belgenin ne olduğunu hem de çalışmalarını sorduk… 

» Sürdürülebilir Turizm Belgesi nedir? Hangi tarihe dek alınması zorunludur?Sürdürülebilir Turizm Belgesi, Turizm Bakanlığı’nın 15 Kasım 2022’de yayınladığı genelgeyle 3 oda ve üzeri tüm otel ve pansiyonların alması gereken bir belge. Bu belgenin 31 Aralık 2023 tarihine kadar alınması gerekiyor.

 

» Firmanızı biraz tanıtır mısınız?

MSR Group Turizm Otelcilik ve Danışmanlık firması olarak hizmet vermekteyiz. Merkezimiz Ayvalık’tadır. Konaklama tesislerine bu konuda danışmanlık yapıyoruz. Bugüne dek 180 otelin Sürdürürülebilir Turizm Belgesi için işlemlerini gerçekleştirdik ve kendilerine teslim ettik. @surdurulebilirturizmayvalik instagram hesabımızdan bu işletmeler görülebilir. Aynı zamanda bu sayfada bakanlığın yayınladığı tüm genelgeleri de yayınlıyoruz.

 

» Genelde hangi bölgelerde çalışmalar yürütmektesiniz?

Biz genelde Ayvalık, Körfez Bölgesi ve İzmir’de çalışmalar yapmaktayız. Çanakkale ve Gökçeada’da çalışmalara geçen hafta başladık. Şimdi de Bozcaada’da da bir çalışma yapmak istiyoruz. Adadan da bir otelle çalışma yapma hazırlığındayız. Tavsiye üzerine bizimle çalışmak istediler. Yakın tarihte adada olacağız. Adaya gelmişken ay sonuna dek alınması zorunlu bu belgeye dair başka ihtiyacı olan oteller varsa onlara da ulaşıp çalışmak isteriz.

 

» Sizinle çalışmak isteyenler nasıl iletişime geçebilirler? 

İlgilenen işletmelerin aşağıdaki telefon numaralarından veya e-posta adresimizden bizimle iletişime geçip, sürecin nasıl işletileceğine, hangi evrakların gerekli olduğu ve ücretlendirmeyle ilgili bilgi almaları mümkün. Önümüzdeki hafta Bozcaada’da olacağız ve işletmelerle yüz yüze görüşmelerde de bulunacağız.

0537 023 52 10

0533 681 95 97

0537 673 21 25

info@surdurulebilirturizmgstc.com.tr

Reklam Haber.

#işbirliği

MSR Danışmanlık Hatırlatıyor: Bu Belge İçin Adaya Geliyoruz
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Bozcaada Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Reklam