featured

Mustafa Mutay Bozcaada TV’nin Canlı Yayın Konuğuydu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Bozcaada TV’de yayınlanan “Bozcaada’da Siyaset” programında tüm belediye başkanları canlı yayın konuğu olarak programa katıldı. Programın 20’nci bölümünde Adalet ve Kalkınma Partisi’nin belediye başkan adayı Mustafa Mutay canlı yayındaydı. 4 saat süren programda Mutay hem projelerini sıraladı, hem de soruları yanıtladı.

Tüm belediye başkan adaylarına projelerini, adanın sorunlarını ve neden belediye başkan adayı olduklarını anlatma fırsatı veren “Bozcaada’da Siyaset” programının ilk kısmı sonrasında, ikinci kısımda hem izleyici yorumları ekrana veriliyor, hem de izleyicilerin ve programın sunucuları Serkan İlik ile Mustafa Dermanlı’nın sorularına yanıt aranıyor.Adalet ve Kalkınma Partisi Bozcaada Belediye Başkan Adayı Mustafa Mutay’ın konuk alındığı ve dört saat süren programda Mustafa Mutay önem verdiği dört projeyi İmar Planları, Sosyal Konut, Liman ve Doğalgaz projesi olarak sıraladı.

Bozcaada’nın borçlarının elbette ödenebileceğini ama kendisinin bunu daha hızlı çözebileceğini ile getiren Mutay, geçmişte neler yaptığı ile ilgili projeleri de canlı yayında saydı.


Cevdet Çebi’nin bazı yatırımları belediye değil, devlet getirdi eleştirilerine de açıklık getiren Mustafa Mutay, tarihler vererek o dönem yapılan hizmetleri izleyicilerle paylaştı.

‘GESTAŞ ile İLETİŞİME GEÇECEĞİZ’

Bozcaada’nın çocukları için mevcut parkları güvenli oyun alanlarına ve 7/24 güvenlik kameraları ile donatılmış şekilde revize edeceğini dile getiren Mutay, Namazgah Meydanı’nı da bir sanat meydanı olarak planladığını dile getirdi.

Gestaş ile Bozcaada arasındaki ilişkilerin daha iyi olması gerektiğini de belirten Adalet ve Kalkınma Partisi adayı Mutay, belediye başkanı olması halinde adalılar lehine birçok düzenleme için Gestaş ile iletişime geçileceğini belirtti.

Sosyal medyadan belediye başkanı olduğu dönemle ilgili herhangi bir taşınmaz satışı yapmadığını ifade eden Mutay’a CHP’liler Mutay döneminde de satışların olduğunu belirten bir evrakla yanıt verince Mutay o satışların farklı bir durumdan kaynaklandığını ve artık parsel olabileceğini, net hatırlamadığını ifade etti.

Adalet ve Kalkınma Partisi Bozcaada Belediye Başkan Adayı Mustafa Mutay 4 saati bulan programda birçok konuya değindi.

Önemli iddiaların yer aldığı, izleyici yorum ve sorularının da ekrana taşındığı yayını aşağıda izleyebilirsiniz:

Mustafa Mutay Bozcaada TV’nin Canlı Yayın Konuğuydu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Bozcaada Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Reklam