featured

Yahya Göztepe’den Projeler Videosu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Cumhuriyet Halk Partisi Bozcaada Belediye Başkan Adayı Yahya Göztepe ve ekibi yeni dönemde hedefledikleri projelerine dair bir video yayınladı…

Cumhuriyet Halk Partisi Bozcaada Belediye Başkan Adayı Yahya Göztepe ve ekibi yeni dönemde hedefledikleri projelerine dair bir video yayınladı…“Değerli Bozcaadalılar,

‘İşimiz Gücümüz Türkiye’ sloganıyla yola koyulduk. ‘Yolumuz Bozcaada’ diyerek kolları sıvadık. Tüm projelerimizde; değerlerimizi, kadınlarımızı, çocuklarımızı önceledik. Mirasına sahip çıkan, kaynakları halk için kullanan, kalkınmanın, huzurlu ve konforlu bir Bozcaada’nın peşine düştük. Liyakatli kadrolarla, adil, ulaşılabilir, şeffaf hizmet veren, imkanlar ve fırsatlar sunan, doğaya, tasarrufa, teknolojiye önem veren bir belediyecilik yapmak istiyoruz.


Hedefimiz; Kamu yararını ve değerlerini gözeten, Bozcaadalıyı güçlendiren, mazeret değil, maharet üreten bir belediyecilik. Arzumuz; yurt içi ve yurt dışı fon ve projelerden faydalanan, başka adalarda, başka ülkelerde en güzel nasıl örnekler varsa, adanın kimliğini, değerlerini bozmadan adaya getiren, refah, kalkınma ve dayanışma sac ayakları üzerine kurulu bir yerel yöneticilik planlıyoruz. Vaadimiz; işi gücü Bozcaada olan, demokratik ve katılımcı, şeffaf ve hesap veren, çevreci ve yeşil, adil ve paylaşımcı belediyeciliktir. Eşit hizmet, sosyal adalet, ortak aklı ve bilimi esas kabul eden bir anlayış gözetiyoruz.

Bu amaçla ince elenip sık dokunmıuş, halkımızın istekleri doğrultusunda hazırlanmış, uzmanlara danışılmış projeler hazırladık.”

Yahya Göztepe
CHP Bozcaada Belediye Başkan Adayı

#reklam
#yerelseçimler
#bozcaada

Yahya Göztepe’den Projeler Videosu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Bozcaada Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Reklam