featured

Optika Gözlük, Ünlü Oyuncu Oğuzhan Koç ile Yeni Bir Yolculuğa Çıkıyor

2014’ten bu yana marka değerini daha da yükselterek adını Türkiye’de duyurmayı başaran Optika Gözlük, ünlü oyuncu Oğuzhan Koç ile yeni bir yolculuğa çıkıyor. Türkiye’nin yanı sıra Avrupa ve dünya pazarına açılmayı hedefleyen Optika Gözlük, yeni tasarlayacağı kaliteli modeller ile Bozcaada ve Tenedos ismini tüm dünyaya duyurmayı amaçlıyor.

Optika Gözlük, hem kaliteli ürünleri hem de işletmenin mimarisi ve tasarımı ile Bozcaada’nın en önde gelen markalarından biri oldu. Geçtiğimiz yıl Bozcaada’da ikinci şubesini açan Optika Gözlük’ün kaliteli ürünleri, Türkiye’nin en sevilen ünlü isimleri tarafından da tercih ediliyor.2004 yılında Çanakkale’de faaliyete başlayan marka, Thenes adıyla da kaliteli bir gözlük piyasaya sürmüştü.1994’ten bu yana Bozcaada’yı sık sık ziyaret eden ve 10 yılı aşkındır senenin büyük bir bölümünü Bozcaada’da geçiren Optika Gözlük’ün kurucusu ve işletmecisi Hasan Çolak, Bozcaada Haber’e şu açıklamalarda bulundu:

“1 yıl önce İstanbul’daki iş ortaklarımız ile gözlük üretmeye başladık. Bu yüzde 100 yerli marka gözlüklerimizi ülkemizin en sevilen ünlü sanatçıları, şarkıcıları ve fenomenleri ile ortak çalışmalar yaparak duyurmaya başladık. Bu fikri de Oğuzhan Koç ile tasarlamıştık. Oğuzhan’ın kendi gözlük koleksiyonu vardı ve ilk modele birlikte karar verdik. Böylece Oğuzhan ile ortak olduk ve şimdi birçok ünlü isimle çalışmaya başladık.

Bu arada bu sistem tüm dünyada tutulan bir sistem oldu. Birçok marka ünlü isimlerle ortak çalışma yapıyor bu şekilde. Biz de bu Türkiye’nin ilk temsilcisi olduk diyebiliriz. Çok beğenildi ve güzel de oldu. Hatta yakında bir sürprizim var, birçok Avrupa ülkesinde ve dünyanın birçok noktasında tatil bölgelerinde de olacağız.

Yeni modellerimizde Bozcaada’nın tarihi dokusu ve Bozcaada’nın ismi öne çıkacak. Yani Bozcaada’yı, Tenedos’u birkaç yıl sonra Mykonos, Dubai gibi destinasyonlarda duyacağız.

Optika Gözlük, yerli üretimle başladığı yolculuğunu uluslararası pazarda da sürdürerek, Bozcaada’nın adını dünya çapında duyurmayı hedefliyor.

 

Optika Gözlük, Ünlü Oyuncu Oğuzhan Koç ile Yeni Bir Yolculuğa Çıkıyor
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Bozcaada Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Reklam