featured

Samet Turhal’dan Dikkat Çeken Bir Proje: Bozcaada Aş Evi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Milliyetçi Hareket Partisi Bozcaada Belediye Başkan Adayı Samet Turhal “Pet Kampüs Otel”den sonra ikinci projesini de duyurdu. Özellikle adadaki öğrencilerin ve belediye personelinin faydalanacağı “Aş Evi” projesinin detayları açıklandı.

MHP’li Samet Turhal önem verdiği dört projesinden ikincisini de açıkladı. “Sevdamız Bozcaada” sloganı ile yola çıkan, oluşturduğu güçlü meclis ile çalışmalarını sürdüren Bozcaada Belediye Başkan Adayı Samet Turhal’ın ikinci projesi “Aş Evi” olarak açıklandı.Geçen hafta duyurduğu “Pet Kampüs Otel” ile dikkat çeken Turhal bu projeden elde edilecek gelirin hayvanların ihtiyaçları ve barınması için kullanılacağını açıklamıştı.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin adayı Turhal’ın “Bozcaada Aş Evi” projesinin de detayları belli oldu. Samet Turhal yaptığı açıklamada hem öğrencilere, hem de belediye personeline yemek verecek olan aş evinin aynı zamanda özel günlerde, hayırlarda da vereceğini açıkladı.


MHP adayı Samet Turhal’ın Aş Evi projesine dair açıklaması şu şekilde:

“Bozcaada’da yaklaşık 300 öğrenci var. Tüm öğrencilere inşa edeceğimiz bu ‘Aş Evi Projemiz’ ile öğle yemeği vereceğiz. Ayrıca delediye personelimizin tamamına öğle yemeği de yine Aş Evi’mizden karşılanacaktır. Aş Evi Projemizin yapım maliyeti belediye bütçesinin %10’una denk gelmektedir. Aş Evi Projemiz sayesinde personel istihdamı da sağlanacaktır. Aş Evi’nde kullanılacak ürünler, ilçemizde veya komşu ilçelerde kurulacak tarımsal faaliyetlerden temin edilecek olup tamamı doğal yollarla üretilecektir. Aş Evi’miz taziyelerde, hayırlarda, özel günlerde de hizmet verecektir.”

#reklam

Samet Turhal’dan Dikkat Çeken Bir Proje: Bozcaada Aş Evi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Bozcaada Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Reklam