featured

Siyasiler Tıp Bayramı’nı Unutmadı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


14 Mart Tıp Bayramı’nda doktorlar unutulmadı. Siyasi partiler hastane personelini, eczane personelini, asıl mesleği doktor olan Başkan Yılmaz’ı ziyaret etti.

14 Mart Tıp Bayramı’nda Bozcaada’daki sağlık çalışanları da unutulmadı. Siyasiler çeşitli ziyaretler ve mesajlarla sağlık çalışanlarının gününü kutladı.İyi Parti İlçe Başkanlığı, Bozcaada Toplum Sağlığı Merkezi ve Bozcaada Eczanesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdiler. Ayrıca yapılan açıklamada, “Siz kahramanlarımıza, umut dağıtan tüm sağlık çalışalarına… Yalnızca bir gün değil, her gün minnetle. Tıp Bayramınız kutlu olsun!” denildi.


Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Yahya Göztepe ve ekibi Bozcaada Toplum Sağlığı Merkezi’ne bir ziyarette bulundu. Aynı zamanda Yahya Göztepe sosyal medyasından, “Sağlıklı ve huzurlu bir toplumun yetişmesine katkı sağlayan, canlarımızı emanet ettiğimiz, özveriyle çalışan tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı tebrik ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” açıklamasını yaptı.

Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Sinem Tabak, partinin belediye başkan adayı Mustafa Mutay ve beraberindeki meclis üyesi adayları Toplum Sağlığı Merkezi’ne bir ziyarette bulundu. Çiçek takdim edilirken Mutay’ın sosyal medya hesabından, “Bugün, kıymetli sağlık çalışanlarımızın özverili gayretlerini kutlamak için bir araya geldik. Ülkemizin dört bir yanında insan hayatını korumak için fedakarca çalışan tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı en içten duygularımla kutlarım. Onların her zaman yanındayız ve desteklerimizi sunmaya devam edeceğiz” denildi.

Türkiye İşçi Partisi Belediye Başkan Adayı Aykut Turgal ve ekibi de Bozcaada Toplum Sağlığı Merkezi, Bozcaada Eczanesi ve asıl mesleği doktor olan belediye başkanı Hakan Can Yılmaz’a bir ziyaret gerçekleştirdiler. TİP Bozcaada sosyal medya hesabından, “Her türlü şiddet olayından uzak ve ‘Giderlerse gitsinler’ diyenlere inat… Tüm sağlık emekçilerimizin ve değerli doktorlarımızın yanında olmaya devam edecek, onları koşulsuz savunmaya devam edeceğiz…” açıklaması yapıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Bozcaada Belediye Başkan Adayı Samet Turhal da sosyal medya üzerinden Tıp Bayramı’nı kutlayarak şu mesajı yayınladı: “Tüm sağlık personellerinin Tıp Bayramı’nı kutlar, sağlıklı bir toplum olabilme yolundaki katkılarından ötürü teşekkürlerimi sunarım.”

Biz de Bozcaada Haber olarak Bozcaada Toplum Sağlığı Merkezi’nde hizmet veren doktorlarımız ile tüm sağlık emekçilerinin, Bozcaada Eczanesi’nin emektarlarının ve asıl mesleği doktorluk olan Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz’ın Tıp Bayramı’nı kutlarız.

Siyasiler Tıp Bayramı’nı Unutmadı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Bozcaada Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Reklam