featured

Bozcaada’da öğrenciler karne ve mezuniyet heyecanı yaşadı

Bozcaada’da 176 öğrenci karne heyecanı yaşayarak yaz tatiline girdi. Bozcaada Gazi Anadolu Lisesi’nde gerçekleşen mezuniyet töreninde öğrenciler, açtıkları dövizlerle İsrail’in Gazze’ye yönelik soykırımına dikkat çekti.Bozcaada’da öğrenciler karne heyecanı yaşadı. Ada okullarında gerçekleşen mezuniyet ve karne töreni heyecanına hem öğretmenler hem de veliler ortak oldu. Anasınıfı, ilkokul, ortaokul ve liseden mezun olan öğrenciler törende hep birlikte kep fırlattı. 

 

Bozcaada Gazi Anadolu Lisesi’nde toplamda 24 öğrenci bulunuyor ve bu yıl 3 öğrenci mezun oldu. Bozcaada İstiklal Ortaokulu’nda ise 48 öğrenciden 12’si, Bozcaada İstiklal İlkokulu’nda 60 öğrenciden 10’u ve Bozcaada Anasınıfı’nda 40 öğrenciden 10’u mezun oldu. Bozcaada Gazi Lisesi’nde 12. sınıfı tek başına okuyan bir öğrenci ise bir üst sınıfa geçti.

Lise birincisi Zeynep Altan, ortaokul birincisi ise Ege Boruzan oldu.

Bozcaada’da öğrencilerin mezuniyet töreni ve karne heyecanına, Bozcaada Kaymakamı Mehmet Halit Haydaroğlu, Bozcaada Belediye Başkanı Yahya Göztepe ve kurum amirleri de ortak oldu. İlçe Milli Eğitim Müdürü Özkan Çaylak ise sadece lisede düzenlenen törene katıldı.

Bozcaada’da öğrenciler karne ve mezuniyet heyecanı yaşadı
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Bozcaada Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Reklam