featured

Canlı Yayında Yine Önemli Konular Konuşuldu

Serkan İlik ve Mustafa Dermanlı’nın birlikte sundukları “Bozcaada’da Siyaset” programında önemli başlıklar öne çıktı. Bozcaada TV Youtube kanalından canlı yayınlanan programda yine gündeme dair önemli konular konuşuldu.

Vasil Coffee & Bakery’nin katkılarıyla hazırlanan “Bozcaada’da Siyaset” programı gündemi belirlemeye devam ediyor. Dün akşam Bozcaada TV’nin Youtube kanalında canlı yayınlanan programda partilerdeki son gelişmeler 1 saat 40 dakika süren programda izleyici ile buluştu. Takipçilerin yorumlarıyla katkı sunduğu programı Mustafa Dermanlı ve Serkan İlik birlikte sundular.İBRAHİM GÜNEL TİP’TEN AYRILDI

Kısa süre önce Cumhuriyet Halk Partisi’nden istifa ederek Türkiye İşçi Partisi’ne geçen meclis üyesi İbrahim Günel’in TİP’ten de istifa etmesi programda izleyicilerle paylaşıldı. İbrahim Günel, partinin seçim takvimine uymadığı ve aday belirleme yöntemini antidemokratik bulduğu gerekçesiyle istifa ettiğini açıkladı.Böylelikle Belediye Meclisi’nde TİP’in sandalye sayısı 1 azalırken, 1 sandalye de bağımsız oldu. Meclisteki son dağılım şu şekilde: CHP 4, AKP 2, İYİP 1, TİP 1, Bağımsız 1.

İşte programda öne çıkan başlıklar:

(Hangi konuyu dinlemek isterseniz o başlığın üzerine tıklayabilirsiniz. Yayının tamamını izlemek isterseniz de en sondan izleyebilirsiniz.)

Bozcaada’da bağımsız belediye başkan adayı olacak mı? TIKLAYIN   

CHP’nin Çanakkale Belediye Başkan adayı Muharrem Erkek. Ön seçim bekleyen partililer için bu karar demokratik mi? TIKLAYIN

AKP’deki sessizlik fırtına öncesi sessizlik mi? TIKLAYIN

MHP’de belediye başkanlığı için aday adaylığını açıklayan isim kim? TIKLAYIN

CHP’deki son gelişmeler neler… Meclis üyesi listesi belirlenirken izlenecek yol nedir? TIKLAYIN

İbrahim Günel TİP’ten neden istifa etti? Aykut Turgal TİP’in belediye başkan adayı mı? TIKLAYIN

Canlı Yayında Yine Önemli Konular Konuşuldu
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Bozcaada Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Reklam