featured

CHP’li Göztepe: “Bozcaada’nın Aydınlık Geleceği Sizin Elinizde”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Cumhuriyet Halk Partisi Bozcaada Belediye Başkan Adayı Yahya Göztepe, “Bozcaada’nın değerlerini, komşuluğumuzu, dayanışma kültürümüzü kaybetmeyelim. Bozcaada’nın aydınlık geleceği sizin elinizde” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Bozcaada Belediye Başkan Adayı Yahya Göztepe, “Bozcaada’nın değerlerini, komşuluğumuzu, dayanışma kültürümüzü kaybetmeyelim. Bozcaada’nın aydınlık geleceği sizin elinizde” dedi.“Tüm seçim dönemi boyunca aktif şekilde çalışan, adalılar ile birebir iletişim kuran ve projelerini hazırlayan Yahya Göztepe ve ekibinin Bozcaada halkına son bir mesajı var:

Merhaba Sevgili Bozcaadalılar, size hep projelerimizle ulaştım. Sadece yapabileceklerimizi vaat ettim. Hamasetten ve hayalperestlikten hep uzak durdum. Şimdi sıra sizde. Kim Bozcaada’ya sahip çıkmışsa, siz de ona sahip çıkın. Kim liyakati önemsemişse, danışmışsa, çalışmışsa ve sizdense onun yanında durun. Kim kadınlara, gençlere listesinde daha çok yer vermişse, ona omuz verin. Bozcaada’ya; benim değil, hepimizin yönettiği, birilerinin değil, sizin kazandığınız belediyecilik yakışır. Sizi uğraştırmayan, ulaşılan ve hizmeti ulaştıran başkan yakışır. Adam kollayan, parti kayıran, ayrıştıran, kutuplaştıran siyasetten artık hepimiz bıktık. ‘Oy vermezsen destek gelmez’ tehdidine de ‘Oy verirseniz yatırım gelir’ rüşvetine de cevap vermenin zamanı geldi. Yoksulluktan, yolsuzluktan, hukuksuzluktan halkımız tükendi. Bozcaada’nın değerlerini, komşuluğumuzu, dayanışma kültürümüzü kaybetmeyelim. Bozcaada’nın aydınlık geleceği sizin elinizde. Bozcaada’ya sahip çıkın. Bize omuz verin, işimiz de gücümüz de, yolumuz da Bozcaada olsun.”


Yahya Göztepe
CHP Bozcaada Belediye Başkan Adayı

#reklam
#bozcaada
#yerelseçim

CHP’li Göztepe: “Bozcaada’nın Aydınlık Geleceği Sizin Elinizde”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Bozcaada Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Reklam