Bugun...


bozcaada

Madak'tan toplu konut atağı
AKP Bozcaada Belediye Başkan Adayı Avukat Erdoğan Madak, beraberinde AKP Bozcaada İlçe Başkanı Burak Aktan ve meclis adayları ile birlikte makamında Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’yı ziyaret etti. Çanakkale’deki kurum amirlerini de ziyaret eden Madak, toplu konut projesi için bugün Bozcada’da TOKİ Şehir Plancısı Hamza Çakan’ı ağırladı.

Madak'tan toplu konut atağı
+ -

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Bozcaada Belediye Başkan Adayı Avukat Erdoğan Madak,  dün (26 Şubat Salı) AKP ilçe Başkanı Burak Aktan ve belediye meclis adayları ile birlikte makamında  Çanakkale Valisi Orhan Tavlıyı ziyaret etti.  Vali Tavlı’ya adada hayata geçirmeyi planladığı projeleri Aktaran Madak, “Bozcaada için tarımdan, kültüre, üniversiteden, çevreye gerekli olan ne ise yapmak için durmadan çalışıyoruz. Bozcaada’nın neye ihtiyacı varsa inşallah hepsini yapacağız” ifadelerini kullandı.

Ardından Madak ve beraberindekiler Çanakkale’deki hemen hemen tüm kurumları ve kurum amirlerini makamında ziyaret etti.

MADAK’TAN  TOPLU KONUT HAMLESİ

Madak, düşünülen toplu konut projesi için de bugün Bozcaada’da TOKİ Şehir Plancısı Hamza Çakan’ı ağırladı.  İlk olarak Madak ve ekibi TOKİ Şehir Plancısı Çakan ile birlikte Kaymakam İbrahim Gültekin’i makamında ziyaret etti. Ardından  bütün heyet  birlikte toplu konut için düşünülen sahada incelemelerde bulundu.

Çınaraltı’nda devam eden sohbete ise Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz da katıldı.

Madak Bozcaada Haber’e yaptığı açıklamada, “Bozcaada da konut probleminin çözümü işin gereken adım atıldı. İnşallah Bozcaada mimarisine uygun, doğal yapıya gereken hassasiyet gösterilerek, ihtiyaç sahipleri için gereken konut yapımı için alan belirleme çalışmalarına başlanıldı. İnşallah gerekli çalışmalar tamamlandıktan sonra onlarca yıllık sorun çözülmüş olacak.”ifadelerini kullandı.
Bu haber 4745 defa okunmuştur.

YORUMLAR

kafası karısık
28-02-2019 18:42:00

bir kere aslı astarı olmaduğı belli, reklamcı da tebala yaptırıp fotoğraf çektirmişler ancak benzer fotolar entegra hastane, spor salonu içinde çekil di şimdi de tesadüfün böylesi ki; seçime 37 gün var :) bir de en önemli konu yok bu evler yapılırsa hangi kriterler ile ne kadar peşinat vb ücret ile kimlere verileceğine nasıl belirlenecek; yakında çınaraltında bir defter ve oyu al evi muhabbetimi başlayacak? tüm adaylaru gerçekci olmaya cağırıyoruz? TOKİ bırak üretim tesis yapın, gestaş çözün, turizmin kalitesini artırın, olabilecek işlere bakın devlet bu saatten sonra ev yapmaz devlet kendi kararı var yatırımlar duracak diye, bir de syn aday adaya da TANZİM yeri şart..

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

bozcaada   bozcaada   bozcaada
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
SON HABER YORUMLARI
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR HABERLER
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 YUKARI