featured

Alaybey Camii Müezzini Enes Yılmaz’dan yeni başarı

Alaybey Camii müezzini Enes Yılmaz, Çanakkale’de düzenlenen güzel ezan okuma yarışmasında 11 ilçe arasında üçüncü olarak Bozcaada’ya gurur yaşattı. Çanakkale’deki yarışmada, ilçe finalistleri 27 Haziran tarihinde finalde karşı karşıya geldi. Yarışmanın birincisi Çanakkale Merkez’den imam hatip Fatih Daver oldu.

Enes Yılmaz, İstanbul Maltepe Anadolu İhtisas Merkezi’nde aldığı eğitimin ardından kursiyerler arası ezan okuma yarışmasında İstanbul ikincisi olarak dikkat çekmişti. Bozcaada’da 4 Mart tarihinde göreve başlayan Yılmaz, adada okuduğu ezanla dinleyenleri mest etmeye devam ediyor.İstanbul’da düzenlenen ezan okuma yarışmasında ikinci olan Yılmaz, şimdi de Çanakkale’deki başarısıyla adını duyurdu. Bir süredir yaşadığı sağlık problemleri nedeniyle sesiyle ilgili sorun da yaşayan Yılmaz, buna rağmen Çanakkale’de elde ettiği üçüncülüğün ardından çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Enes Yılmaz, Bozcaada’yı temsil etmeye devam ederek, önümüzdeki yarışmalara şimdiden hazırlanmaya başladı. Bozcaada halkı, genç müezzinin başarısından dolayı gurur duyuyor ve önümüzdeki yarışmalarda da başarılarının devamını diliyor.Alaybey Camii Müezzini Enes Yılmaz’dan yeni başarı
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Bozcaada Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Reklam