featured

Bozcaada Belediye Başkanı Yahya Göztepe’den Yoğun Ziyaret Trafiği

Yaklaşık 3 buçuk ay önce göreve başlayan Bozcaada Belediye Başkanı Yahya Göztepe, Ankara’dan İstanbul’a, Çanakkale’den Bursa’ya birçok ziyarette bulundu. Başkan Göztepe, İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan ve AKP Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider’i makamlarında ziyaret etti. Bu görüşmelerde Bozcaada’nın ihtiyaçları ve gelecek projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.Başkan Göztepe, karşı kıyıdaki komşu ilçelerden Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu ve Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel’i de ziyaret ederek belediyeler arası iş birliğini güçlendirme amacıyla temaslarda bulundu. Görüşmelerde turizm, kültür ve ulaşım konularında atılabilecek ortak adımlar değerlendirildi.

Çanakkale’de Gestaş Deniz Ulaşım A.Ş. Genel Müdürü Hasan Yürükçü ile bir araya gelen Göztepe, Bozcaada’nın ana karayla ulaşımı üzerine görüş alışverişinde bulundu ve ulaşım taleplerini iletti. Ayrıca Çanakkale Kepez Belediye Başkanı Birol Aslan’ı da ziyaret eden Göztepe, belediyeler arasındaki iş birliğini güçlendirmek adına görüşmelerde bulundu.Bursa’ya gerçekleştirdiği ziyarette ise Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın ve Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir ile görüşen Başkan Göztepe, Bozcaada’nın ihtiyaçları konusunda destek istedi. Görüşmelerde güncel siyaset, kentlerin birlikte geliştirilmesi, turizm ve kültür-sanat konularında fikir alışverişinde bulunuldu.

Başkan Yahya Göztepe, tüm belediye başkanlarına misafirperverlikleri için teşekkür ederek, Bozcaada’da misafir etmekten mutluluk duyacağını belirtti.

Bozcaada Belediye Başkanı Yahya Göztepe’den Yoğun Ziyaret Trafiği
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Bozcaada Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Reklam