featured

Bozcaada Haber’den Kaymakam Haydaroğlu’na Ziyaret

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Bozcaada Haber ve Mendirek olarak, Bozcaada Kaymakamı Mehmet Halit Haydaroğlu’nu makamında ziyaret ettik ve yeni görevinde başarılar diledik. Öte yandan, Kaymakam Haydaroğlu için yorumlarda bulunan adalıların ilk eleştirileri oldukça yapıcı oldu.

Bozcaada Haber’den Serkan İlik ve Mendirek Dergisi’nden Mustafa Dermanlı, Bozcaada’ya vekil olarak atanan Kaymakam Mehmet Halit Haydaroğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette Dermanlı ve İlik, ilk kez Bozcaada’da tecrübe edeceği kaymakamlık görevi için hayırlısı olsun dileklerini iletti ve görevinde başarı diledi.28 yaşında, bekar, Rize doğumlu ancak aslen Giresunlu olduğunu belirten Kaymakam Haydaroğlu, Bozcaada gibi marka bir ilçede görev yapmaktan onur ve mutluluk duyduğunu belirtti.

Ayrıca, 4 gün önce mesaiye başlayan Kaymakam Haydaroğlu için adalılardan ilk intiba oldukça pozitif. Ziyarette Bozcaada Haber’den Serkan İlik, adalıların kendileri için “Sabahın ilk ışıkları ile uyanıyormuş, mesai saatine karşı (tüm personel için) çok hassasmış ve halkın içinde olmayı arzuluyormuş” şeklindeki yapıcı eleştirilerini aktardı.


Kaymakam Haydaroğlu ise “Ada halkı ile buluşmak için sabırsızlanıyorum” şeklinde cevap verdi.

Kaymakam Haydaroğlu bugün mesai sonrası ada merkezinde esnafı ziyaret ederek adalılarla ilk buluşmasını gerçekleştirdi.

Bozcaada Haber’den Kaymakam Haydaroğlu’na Ziyaret

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Bozcaada Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Reklam