featured

Cevdet Çebi ve Ekibinden İmar Sorunlarına Son Verme Sözü

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


İyi Parti Bozcaada Belediye Başkan Adayı Cevdet Çebi olarak, adanın geleceğini şekillendirecek önemli bir konuyu ele aldı. Çebi, Bozcaada’nın uzun süredir devam eden imar sorunlarına ve bu sorunların nasıl çözüleceğine dair bir video yayınladı.

İyi Partili Cevdet Çebi belediye başkanı olması halinde imar sorunlarıyla ilgili yapmak istediklerini anlattı. Çebi, “Bozcaada, doğal güzellikleri ve tarihi dokusuyla eşsiz bir mirasa sahip. Bu değerleri koruyarak geliştirebilmek adına, karşılaşılan imar sorunlarına kalıcı çözümler bulacağımıza dair somut planlarımızı ve eylem adımlarımızı sizlere aktarıyoruz. Ancak bu, bizim için sadece bir başlangıç. Bozcaada için hazırladığımız daha birçok projemiz ve eylem planımız var. Her biri, adanın sosyo-ekonomik gelişimine katkı sağlayacak, doğasını koruyacak ve kültürel mirasını ön plana çıkaracak sürdürülebilir bir geleceğe yöneliktir” açıklamasını yaptı.Hazırlanan videoda, mevcut sorunlara dair ne yönde çözümler geliştirileceği anlatılırken, Çebi, Bozcaada’yı halkla birlikte, daha yaşanabilir, daha yeşil ve daha sürdürülebilir bir geleceğe taşıyacağını da garanti ediyor.

İyi Parti Bozcaada Belediye Başkan Adayı Cevdet Çebi, “Sizlerin de görüşleri, önerileri ve desteği bu süreçte bizim için çok değerli. Videomuzu izleyin, Bozcaada için birlikte hayal ettiğimiz geleceğe dair düşüncelerinizi bizimle paylaşın. Başaracağız, çünkü çok iyi biliyoruz; Başka Bozcaada yok. Bozcaada için el ele vererek, adanın geleceğini birlikte şekillendireceğiz” diyor.


#reklam

Cevdet Çebi ve Ekibinden İmar Sorunlarına Son Verme Sözü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Bozcaada Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Reklam