featured

Mustafa Mutay: “Bozcaada’da ısınma sorununu çözeceğiz.”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Adalet ve Kalkınma Partisi’nin belediye başkan adayı Mustafa Mutay kışın adalıların en önemli sorunlarının başında gelen ısınma sorunu için projesini açıkladı. Mutay, “Doğal gazla konforlu yaşam” sloganıyla adada soğuk günlerin tarihe karışacağını belirtti.

20 yıl yaptığı belediye başkanlığı döneminde adaya birçok hizmeti getiren Mustafa Mutay, Bozcaada’nın kış nüfusunun azalmasının başlıca sebebi olarak gösterilen “ısınma” sorunu için projesini açıkladı. Doğal gaz altyapısı ile daha temiz ve ucuz bir ısınma ile adanın kış yaşantısının daha konforlu olacağını dile getiren Mustafa Mutay, doğal gaz ile adada konforlu bir yaşamın ortaya çıkacağını savundu.“Soğuk günler tarihe karışacak” diyen Adalet ve Kalkınma Partisi’nin belediye başkan adayı Mustafa Mutay “Geçmişte yaptık, yine yaparız. O yüzden geri dönüyorum” dedi.


Depolanabilir doğalgaz altyapısı ile enerji verimliliğinin artacağını, maliyetlerin de düşeceğini savunan Mutay “12 ay adada yaşayan birisi olarak buranın sorunlarını da, çözümlerini de, bunların nasıl halledileceğini de çok iyi biliyorum. Konforlu bir kış hayatını her adalı hak ediyor. Hem maliyetleri azaltacağız, hem çevre dostu bir çözüm üreteceğiz, hem de gelecek nesillere konforlu bir yaşantı sunacağız” dedi.

#reklam

 

Mustafa Mutay: “Bozcaada’da ısınma sorununu çözeceğiz.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Bozcaada Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Reklam